YÖNETİMDEN MESAJ

Volkan Mobilya Bağlantı Elemanları ve Aksesuarları

 

Sayın Ortaklarımız,

Türkiye ‘de mobilya bağlantı elemanlarında ithalatın önünü kesebilmek ve yüksek kalitede %100 Türk Malı Mobilya Bağlantı Elemanları'nın üretimi gerçekleştirebilmek adına 1993 yılında başladığımız maratonumuzda bugün Türkiye çapında geniş ve yaygın bayilik ağını kurabilmenin haklı onurunu ve gururunu yaşamaktayım.

Üretimlerimizde mümkün olduğunca yardımcı malzeme duşında ithal ürün kullanmamaya dikkat göstermekteyiz. Ürettiğimiz ürünler kendi bünyemizde geliştirdiğimiz kalıp ve modellerimizden oluşmakta ve üretimlerimizin %99,9 yerli malzeme tedarik sistemiyle gerçekleştirmekteyiz.
Biliyoruz ki Dünya ekonomisinin önünde büyük bir istihdam sahibi olan Çin ile rekabet ettiğimiz bu dönemlerde düşük fiyat politikalarına rağmen başarıya ulaşamamış ve kaliteden taviz vermeyen bilinçli tüketicilerimiz bizi tercih etmeye devam etmiştir. Ürünlerimiz yerli üretim olması, gerek Türk Quality (Türk Kalitesi) Sistemini temsil etmesi ile ülkemizi en iyi şekilde tanıtmayada devam ediyoruz.

Kendimize belirlediğimiz uzun vadeli hedeflerimize ulaşmak için "Türk Malı, Türk Üretimi Sloganıyla" Ekonomi savaşlarına karşı dinç ve istikrarlı olmayı, Kaliteden ödün vermeden ülkemizin adına lâyık Katma değeri yüksek ürün ve hizmetler gerçekleştirmek için hiç durmadan, yorulmadan çalışmayı bir amaç edindik. Bu amaç ve hedeflerimizde bizimle olan değerli iş ortaklarımıza ve ürünlerimizi kullanan müşterilerimize teşekkürü bir borç bilirim.

Saygılarımla.

TUFAN KAYA
Yönetim Kurulu Başkanı

Kalite Belgelerimiz

Bilgi & Destek

0212 787 21 22

info@volkancivata.com.tr
Kaleiçi Mahallesi, Şair Necmettin Halil Onan Bulvarı, Makbul Sokak, No: 56 Çatalca - İstanbul / TÜRKİYE

The Copyright © 2024 Volkan Civata Ltd.Şti.. All Rights Reserved. | Designed By CYD Business TR v40